Podujatie

Canisterapeutické čítanie s Eliškou a Happy z tímu Akironka

Pondelok  06. 05. 2024  o 14:30
Podhora 33,  odd. pre deti a mládež  

Spoločne budeme pokračovať v čítaní knihy Marcipán má veľký plán od Zuzany Csontosovej (Albatros Media Slovakia, 2019). Čítanie je určené deťom, ktoré majú problém s písmenkami, sú hanblivé pri vyjadrovaní a v sociálnom kontakte. Posmeľte svoje dieťa a prihláste ho na stretnutie, už niekoľkokrát sme boli svedkami liečivého účinku Elišky a Happy! Stretnutie je určené pre deti bez rodičov, trvá 60 minút. Znalosť čítania aspoň krátkeho textu je podmienkou. Prosíme, rešpektujte tieto zásady, veľmi to pomôže úspechu stretnutia. 
Kapacita podujatia je obmedzená, je potrebné sa vopred prihlásiť pomocou nášho registračného formulára (nižšie).

Marcipán je zlatý retriever, ktorého si panička s láskou chová a rozmaznáva. Neexistuje preňho iný svet než v obklopení načuchraných plyšových vankúšikov. Raz však v televíznych správach zahliadne, ako iný pes zachraňuje topiaceho sa chlapca, a vtedy sa zrodí jeho túžba pomáhať a nielen bezcieľne polihovať, chrúmať granuly a nechať sa mojkať paničkou. Utečie z pohodlia domova a vrhá sa do nepoznaného, aby si splnil zrodený sen...  

 

Podujatie v rámci projektu Lebo na čítaní nám záleží z verejných zdrojov podporila Slovenská asociácia knižníc, hlavný partner projektu.
Na tomto verejnom podujatí budú vyhotovované fotografie prevádzkovateľom Mestská knižnica Ružomberok, za účelom propagácie na webovom sídle a sociálnej sieti. Účasťou na podujatí súhlasíte s pravidlami ochrany osobných údajov v zmysle pravidiel GDPR podľa nariadenia EP a Rady EÚ č. 2016/679  a zákona č. 18/2018 Z.z. 

Rezervácie

Pondelok 6. máj 2024, 14:30

Prihlasovanie na túto udalosť je ukončené.