Podujatie

 

Kým vychladne káva 
STREDA  17. 4. 2024     16:00

Kaviareň Zrnko dobrej kávy, Mariánska ul. 9, pod Farskými schodmi

Čo by ste povedali na to, keby ste sa mohli vrátiť do minulosti, hoci len na malú chvíľu, kým vám vychladne káva? V jednej malej tokijskej kaviarni pomenovanej podľa známej neapolskej piesne Funiculi Funicula vraj takúto možnosť ponúkajú. Má to však háčik. 
Môžete sa stretnúť len s ľuďmi, ktorí kaviareň už niekedy navštívili. Nech urobíte čokoľvek, prítomnosť tým nezmeníte. Pri pobyte v minulosti sa nesmiete pohnúť z presne určeného miesta. Váš čas v minulosti sa začína zaliatím kávy a končí sa v okamihu, keď káva vychladne. A to sme zďaleka nevymenovali všetky zo zoznamu čudesných pravidiel... 

Stretnutie knižného klubu v kaviarni Zrnko, pri dobrej káve a čítaní knihy japonského autora Tošikazu Kawaguči Kým vychladne káva.

Moderuje a číta: Terézia Vorčáková  
Hudobný hosť: Viktória Staňová

 

Na tomto verejnom podujatí budú vyhotovované fotografie prevádzkovateľom Mestská knižnica Ružomberok za účelom propagácie na webovom sídle a sociálnej sieti. Účasťou na podujatí súhlasíte s ich zverejnením. Budeme s nimi nakladať v zmysle pravidiel GDPR podľa nariadenia EP a Rady EÚ č. 2016/679  a zákona č. 18/2018 Z.z.  

Rezervácie

Streda 17. apr 2024, 16:00

Prihlasovanie na túto udalosť je ukončené.