Podujatie

Pozývame na dvanáste canisterapeutické čítanie s Eliškou a Happy z tímu Akironka.

PONDELOK   12. 02. 2024  o 14:30
Podhora 33, odd. pre deti a mládež

Čítanie je určené deťom, ktoré majú problém s písmenkami, boja sa verejne prejaviť, sú hanblivé. Nadviažeme na predchádzajúce stretnutie a dočítame spolu knihu Ľubice Bátoryovej Pes Timo a doktor Hafbolíto (vyd. Artis Omnis, 2018). Posmeľte svoje dieťa a prihláste ho na stretnutie, už niekoľkokrát sme boli svedkami liečivého účinku Elišky a Happy :-) 

Stretnutie je určené výhradne pre deti bez rodičov, trvá 60 minút. Znalosť čítania aspoň krátkeho textu je podmienkou. Prosíme, rešpektujte tieto zásady, veľmi to pomôže úspechu stretnutia. Kapacita je obmedzená na 10 detí. Na podujatie je potrebné sa prihlásiť pomocou nášho registračného formulára (pozri nižšie).

Titul PesTimo a doktor Hafbolíto nájdete aj u nás v knižnici Webový katalog Carmen (kniznicark.sk)

 

Podujatie v rámci projektu Lebo na nich záleží II... z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia, hlavný partner projektu. Na tomto verejnom podujatí budú vyhotovované fotografie prevádzkovateľom Mestská knižnica Ružomberok za účelom propagácie na webovom sídle a sociálnej sieti. Účasťou na podujatí súhlasíte s ich zverejnením, budeme s nimi nakladať v zmysle pravidiel GDPR podľa nariadenia EP a Rady EÚ č. 2016/679  a zákona č. 18/2018 Z.z.

Rezervácie

Pondelok 12. feb 2024, 14:30

Prihlasovanie na túto udalosť je ukončené.