Podujatie

 

Pozývame deti, dospelých i seniorov do knižnice

O VČELÁCH A MEDE
PIATOK 8. 12. 2023  15:00
oddelenie pre deti a mládež

Stretnutie s včelárom Marcelom Mihokom z občianskeho združenia Slnkotvor, spojené s včelárskou adventnou tvorivou dielňou.

Med a teda aj včely sú neodmysliteľne spojené s blížiacimi sa vianočnými sviatkami. Poznáte aj ďalšie zdraviu prospešné včelárske produkty? O mede, propolisovej tinktúre či materskej kašičke sa porozprávame s tým najpovolanejším.
Podujatie pre celú rodinu zavŕšime tvorivo. Vyrobíme si vlastnú sviečku z včelieho vosku, presnejšie z medzistienky, ktorá bude základom svietnika na vianočný stôl. Ak sa nebojíte práce s kladivkom, môžete si vyrobiť i rámik do úľa.

Veríme, že každý odíde nielen s novými informáciami o dôležitosti a význame včiel, ale aj s vlastnoručne vytvoreným dielkom.

Podujatie je bezplatné, rezervujte si miesto cez náš formulár.

 

Podujatie realizujeme v rámci projektu Lebo na nich záleží II... z verejných zdrojov Fondu na podporu umenia.  
Na tomto verejnom podujatí budú vyhotovované fotografie prevádzkovateľom Mestská knižnica Ružomberok za účelom propagácie na webovom sídle, FB stránke a neperiodických materiáloch, prípadne ďalších médiách. Účasťou na podujatí súhlasíte s ich zverejnením. Vaše údaje o rezervácii budú po realizácii podujatia vymazané, v zmysle pravidiel o spracúvaní osobných údajov  podľa nariadenia EP a Rady EÚ č. 2016/679 a zákona č. 18/2018 Z.z. 

 

 

Rezervácie

Piatok 8. dec 2023, 15:00

Prihlasovanie na túto udalosť je ukončené.