Podujatie


Stretnutie s certifikovanou lektorkou jogy Aninou Štalmachovou  

pondelok 13. novembra 2023  17:00  

odd. beletrie, 1. poschodie


Mnoho z nás trávi väčšinu pracovnej doby a často aj celého dňa v sede. Všetci vieme, že sedavý spôsob života ovplyvňuje náš zdravotný stav. Ako si pomôcť, keď pracujete napr. v kancelárii, kde nemáte priestor na pohyb? Počuli ste už o stoličkovej alebo office joge? Nebudeme sa len rozprávať, ale cviky si vyskúšate priamo u nás v knižnici.  
Kapacita podujatie je obmedzená, registrujte sa prosíme cez formulár.
Vstupné dobrovoľné.


O lektorke:

Anna Anina Štalmachová - narodila sa a žije v Ružomberku. Je certifikovanou inštruktorkou jogy II. kvalifikačného stupňa a certifikovanou inštruktorkou jogovej terapie II. kvalifikačného stupňa. Aktuálne sa popri zamestnaní venuje štúdiu ajurvédy, je absolventkou kurzu ajurjogy - spojenia ajurvédy a jogy. Poznať ju môžete z lekcií jogy, ktoré predcvičuje vo svojom štúdiu v centre Ružomberka, počas karantén ste ju mohli sledovať a cvičiť spolu cez FB konto Yoga Anina. Pre viac informácií odporúčame článok RKmagazínu.


Na tomto verejnom podujatí budú vyhotovované fotografie prevádzkovateľom Mestská knižnica Ružomberok za účelom propagácie na webovom sídle a sociálnej sieti, účasťou na podujatí súhlasíte s ich zverejnením. Vaše údaje o rezervácii budú po realizácii podujatia vymazané, v zmysle pravidiel GDPR podľa nariadenia EP a Rady EÚ č. 2016/679  a zákona č. 18/2018 Z.z.

 

Rezervácie

Pondelok 13. nov 2023, 17:00

Prihlasovanie na túto udalosť je ukončené.