Podujatie

 

Pozývame rodičov na prednášku o poslaní a význame čítania 

ABY ČÍTANIE BOLO RADOSŤOU 
piatok 24. marec 2023         17:00

oddelenie beletrie

Viete prečo je dôležité čítať deťom od útleho veku? 
Aké sú rozdiely medzi deťmi, ktorým bolo čítané a tými, ktoré to šťastie nemali?
Ako pomôcť malému školáčikovi rozčítať sa?
 

O čítaní v rodine, inšpirovaní k nemu a dobrom rodičovskom príklade nám porozpráva dlhoročná pedagogička a inšpiratívna osobnosť Stanka Opátová.

PaedDr. Stanislava Opátová - pedagogička, učiteľka Základnej školy s materskou školou v Nižnej. Absolventka Komenského inštitútu, finalistka súťaže Učiteľ Slovenska 2019, aktuálne nominovaná na cenu Slovenka roka. Venuje sa Hejného metóde vyučovania matematiky a je zanietenou propagátorkou čítania v rodinách. 

Podujatie je určené pre dospelých, prosíme zaregistrujte sa vopred:) Tešíme sa, že sa spolu opäť vyberieme do Krajiny čitateľov!

 

Na tomto verejnom podujatí budú vyhotovované fotografie prevádzkovateľom Mestská knižnica Ružomberok za účelom propagácie na webovom sídle, FB stránke a neperiodických materiáloch, prípadne ďalších médiách. Účasťou na podujatí súhlasíte s ich zverejnením. Vaše údaje o rezervácii budú po realizácii podujatia vymazané, v zmysle pravidiel o spracúvaní osobných údajov  podľa nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) z 27. apríla 2016 č. 2016/679 (GDPR) a zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

 

Rezervujte si miesto

Piatok 24. mar 2023, 17:00