Podujatie

Stretnutie s fyzioterapeutom Danielom Buliakom o tom, ako sa starať o svoje nohy a chodidlá

štvrtok 26. januára 2023  o 17:00 hod.
na poschodí

Zdravé chodidlá, klenba chodidla, kozmetické a zdravotné defekty chodidiel, zdravá obuv - o tom všetkom sa môžete porozprávať s fyzioterapeutom. Pripravené budú ukážky zdravotníckych pomôcok a cvičenia a v spolupráci s predajňou Obuvame.sk si vyskúšate, ako sa chodí v barefoot obuvi.

Mgr. Daniel Buliak je fyzioterapeut, ktorý svoju študijnú dráhu starostlivosti a terapie o ľudské telo započal na strednej zdravotníckej škole ako masér. V súčasnej dobe zavŕšil odborné štúdium ukončením magisterského štúdia fyzioterapie. Absolvoval mnoho kurzov a vo vzdelávaní pokračuje aj po otvorení fyzioterapeutickej praxe v Ružomberku.
Stretnutím s fyzioterapeutom otvárame tohtoročnú sériu podujatí S knižnicou k poznaniu. 

 

Na tomto verejnom podujatí budú vyhotovované fotografie prevádzkovateľom Mestská knižnica Ružomberok za účelom propagácie na webovom sídle, FB stránke a neperiodických materiáloch, prípadne ďalších médiách. Účasťou na podujatí súhlasíte s ich zverejnením. Vaše údaje o rezervácii budú po realizácii podujatia vymazané, v zmysle pravidiel o spracúvaní osobných údajov  podľa nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) z 27. apríla 2016 č. 2016/679 (GDPR) a zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.