Podujatie

Pozor zmena:

Z dôvodu ochorenia je dnešné podujatie zrušené. Ďakujeme za pochopenie. 

Podujatie sa uskutočnilo v náhradnom termíne dňa 4. mája 2022.

Druhé čítanie so psíkmi Eliškou a Happy pod vedením canisterapeutky Veroniky Kubáňovej (www.akironka.sk). Ak je vaše dieťatko nesmelé, alebo má  strach zo psíkov, prípadne sa mu pletú písmenká, takéto čítanie je ideálna príležitosť, ako ho povzbudiť a pomôcť mu prekonať svoje obavy. Stretnutie venujeme obľúbeným knižkám, preto si deti môžu priniesť na čítanie tú svoju "naj."

"Čítanie kníh je ako vstúpiť do rozprávkovej krajiny, v ktorej je všetko možné... V knižnici je množstvo kníh a skrytých príbehov. Magdalénka však nerada číta, pretože písmenká akoby pred ňou utekali a slová nedávajú zmysel. Všetko sa však zmení, keď sa zoznámi v knižnici s Vločkou..."
O knihe: Magdalénka a psík z knižnice

Stretnutie je určené výhradne pre deti (bez rodičov) vo veku 8 až 9 rokov a bude trvať 60 minút. Prosíme, rešpektujte tieto zásady, veľmi to pomôže úspechu stretnutia:-) Na podujatie sa prihláste pomocou formuláru pod textom. Prosíme o dochvíľnosť.

Odd. pre deti a mládež    20. 4. 2022  14.30 h.

Najbližšie ďalšie stretnutie s tímom Akironka pripravujeme na stredu, 4. mája o 14.30 h, tešíme sa opäť!

 

Podujatie v rámci projektu Lebo na nich záleží... z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia, hlavný partner projektu.
Na tomto verejnom podujatí budú vyhotovované fotografie prevádzkovateľom Mestská knižnica Ružomberok za účelom propagácie na webovom sídle prevádzkovateľa, facebookovej stránke, v periodických a neperiodických materiáloch prevádzkovateľa, prípadne ďalších médiách.