TÝŽDEŇ SLOVENSKÝCH KNIŽNÍC

1. - 7. marca

na známosť sa dáva dobrá správa, že počas Týždňa slovenských knižníc ponúkame BEZPLATNÝ ZÁPIS zápis do knižnice pre všetkých nových čitateľov! Zaregistrovať sa môžete z pohodlia domova formou PREDREGISTRÁCIE, alebo môžete jednoducho vypísať prihlášku (nájdete na boxe pri vstupe do vestibulu knižnice) a odovzdať nám ju kedykoľvek v priebehu marca.

A pozor, niečo pre zábudlivcov! Ak nám vrátite naše knihy, ODPUSTÍME vám všetky sankčné poplatky. Vráťte knihy do biblioboxu, Vaše čitateľské konto bude bez záväzkov a môžete si knihy opäť požičiavať:)

plagt_tsk

Počas celého marca sa na našom FB stretávate s ČITATEĽSKOU VÝZVOU, v rámci ktorej ponúkame knižné „čerešničky“ z našich políc. Na našom Instagrame nájdete SÚŤAŽ, kde odtajňujeme dobré knihy a upozorňujeme na ich literárnu a výtvarnú formu. Na webe a FB nájdete VIDEOPREZENTÁCIE ilustrácií našich autorov.

A keďže dnu v knižnici to nie je možné, ideme von - až pred dvere knižnice - aj s použitými darovanými knihami, ktoré dávame znovu do obehu. V peknom marcovom počasí nájdete ponuku darovaných kníh z našej KNIŽNEJ POLIČKY na ulici pred dverami knižnice. Možno tam niekto z Vás prihodí i tie svoje... A možno z toho vznikne nultý ročník knižnej burzy, ktovie?

Teší sa na Vás
Vaša knižnica